Отчети

Отчет от Живко Табаков - председател на Постоянната комисия по туризъм за периода от 01.11.2017 г. - 30.04.2018 г.

Отчет от Живко Табаков - председател на Постоянната комисия по туризъм за периода от 01.11.16 г. - 30.04.2017 г.

Свали документ

Отчет от Живко Табаков - председател на Постоянната комисия по туризъм за периода от 01.05.15 г. - 21.10.2016 г.

Свали документ

Отчет от Живко Табаков - председател на Постоянната комисия по туризъм за периода от 03.11.15 г. - 30.04.16 г.

Свали документ

Последвайте ме в

Социалните мрежи!